Кабінет психолога

Психологічна підтримка учнів та вчителів

Онлайн опитування Ментальне здоров’я

Ментальне здоров’я — це стан психічного добробуту, який дозволяє людині справлятися зі стресом, реалізовувати здібності, навчатися та працювати, робити внесок у життя своєї громади. Ментальне здоров’я є основним правом людини та невід’ємною частиною її загального фізичного стану.
Підтримувати власне ментальне здоров’я можна самостійно. Для цього необхідно: дбати про режим сну; уникати стресових ситуацій та навчитись адекватно на них реагувати; збалансувати харчування і додати фізичної активності. Тому для дослідження стану ментального здоров’я здобувачів освіти було створено онлайн-опитування.

Перейти за посиланням https://forms.gle/XHLTbKBxCioobK8y6

Анкета для учнів 5-9 класів Запобігання булінгу в шкільному середовищі

Булінг… Жорстока та насильницька поведінка дітей і підлітків потребує уваги не тільки педагогів і батьків учнів, а й усього українського суспільства.

Проблема булінгу – багатовекторна, в її основі лежить багато причин: сприйняття більшістю цією проблеми, як норми поведінки, невміння контролювати і конструктивно вивільняти агресію, звична соціальна роль, несформовані навички конфліктної взаємодії, подвійні стандарти у спілкуванні з дорослими, попередній травматичний досвід невміння вибудовувати кордони.

Пропонуємо вам взяти участь анкетуванні «Запобігання булінгу в шкільному середовищі»