185-річчя М.О. Корфа відзначили в КЗ «Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ГМР

14 липня 2019 року виповнилось 185 років від дня народження відомого земського діяча, видатного вітчизняного педагога, методиста, школознавця, публіциста другої половини ХІХ століття, патріота України, барона Миколи Олександровича Корфа, який походив із славетного роду остзейських німців Корфів, які глибоко пустили коріння у вітчизняну історію.

Читати далі

Територія обслуговування

Територія обслуговування комунальним закладом «Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської міської ради

Навчальний рік Територія обслуговування Документ, яким затверджена
2017/2018 с. Успенівка,

с. Красногірське, с. Павлівка, с. Рибне, с. Новомиколаївка, с. Новоіванівка, с. Нововасилівка, с. Нове, с. Солодке

Наказ від 06.06.2017 № 150
2018/2019 с. Успенівка,

с. Красногірське, с. Павлівка, с. Рибне, с. Новомиколаївка,

с. Новоіванівка, с. Нововасилівка, с. Нове, с. Солодке

Наказ від 28.03.2018 № 097
2019/2020 с. Успенівка,

с. Красногірське, с. Павлівка, с. Рибне, с. Новомиколаївка,

с. Новоіванівка, с. Нововасилівка, с. Нове, с. Солодке

Наказ від 30.08.2019 № 202

Кадровий склад педагогічних працівників

Рік Кваліфікаційна категорія «спеціаліст» Кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії» Кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії » Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» Педагогічне звання
2017/2018 н.р. 6

 

2 11 2 1
2018/2019 н.р. 7

 

2 10 3 2
2019/2020 н.р. 6

 

3 8 4 3

 

Про затвердження кількісного складу учнів 2019-2020 н.р.

НАКАЗ
21.08.2019 с. Успенівка № 173

Про затвердження кількісного складу учнів

Керуючись Законам України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити кількісний склад учнів:

1 класу у кількості 22 чоловіка:

1. Бондар Ангеліни Олександрівни;
2. Борта Богдана Вікторовича;
3. Браціла Богуслава Олександровича;
4. Вороненко Марії Валентинівни;
5. Ганич Марії Володимирівни;
6. Гори Уляни Олександрівни;
7. Зуєнко Валерії Олегівни;
8. Іващенка Сергія Олександровича;
9. Костюк Вікторії Костянтинівни;
10. Мороз Віри Віталіївни;
11. Польщі Максима Олександровича;
12. Терехової Вероніки Вікторівни;
13. Тимченка Даніїла Віталійовича;
14. Чорноокого Радіона Ярославовича;
15. Широких Аміни Костянтинівни;
16. Якушевої Анни Анатоліївни;
17. Мирошник Тетяни Валентинівни;
18. Семка Артема Вадимовича;
19. Крилової Поліни Іванівни;
20. Самохліб Софіяї Едуардівни;
21. Мелащенко Дениса Вікторовича;
22. Шевченко Ксенії Вадимівни.

Читати далі

Освітні компоненти

У 2019/2020 навчальному році в 1 класі організовано інклюзивне навчання. До навчального плану введено 5 корекційно-розвиткових годин.

Корекційно-розвиткові заняття Кількість годин на тиждень у класі

 

  (ЗПР, порушення мовлення, програма 1 класу)
Корекція розвитку 1
Ритміка 2
Розвиток мовлення 2
Всього: 5

 

Згідно висновку ЛКК від 17.09.2019 року № 259/3 для учениці 10 класу Іващенко Тетяни Андріївни організовано індивідуальне навчання- 16 годин на тиждень.