Останній дзвоник 2024

Закінчення навчального року – хвилюючий, відповідальний, радісний момент у житті учнів, батьків, вчителів.

Щиро вітаю з початком канікул учнів 1, 3, 5, 6, 7, 8 класів. Бажаю за канікули відновитися та з новими силами увірватися у, здавалося б, такий далекий вересень!

Учнів 4 класу вітаю з досягненням першої шкільної вершини – закінченням початкової школи! Бажаю влітку не розгубити багаж знань, який ви збирали протягом цих чотирьох років. І, звичайно, бажаю гарного, яскравого відпочинку!

Найстарших наших учнів, наших 9-тикласників, вітаю з завершенням середньої школи! Щиро бажаю знайти свій шлях, не загубитися у виборі, йти за покликом серця! Впевнений – ми будемо пишатися кожним з вас!

Удачі, наші дорогі діти! У добру путь!

Вітаю батьків з можливістю трохи перевести подих, відновити душевну рівновагу!

Шановні колеги! Щиро вдячний вам за цілодобову, віддану працю! Знаю, що у нас не буває повноцінних відпусток, та, все ж таки, бажаю вам знайти можливість відпочити, відновити сили, наповнитися енергією. Нехай негаразди не трапляються на вашому шляху!

Всім щиро зичу тихого, мирного літа!!!

директор гімназії
Ігор БУРЯК