Про школу

Статут закладу

Свідоцтво про атестацію

Історія школи

Найдавніші відомості про школу, які дійшли до нас повідомляють, що в кінці ХІХ ст. в Успенівці працювали одна земська і одна церковно-приходська школа. На початку ХХ ст. існувало три земські школи.

Після громадянської війни в Успенівці працює 7-річна школа, яку в 1939  рoці реорганізовано в 10-річну.

З 1959 року в школі розвивалось виробниче навчання, де старшокласники здобували професії: трактористів, комбайнерів, швачок. шоферів, а пізніше – операторів машинного доїння.

директора школи

З листопада 1963 розпочалися заняття у новому двоповерховому приміщенні. З 1960 по 1965 роки школу очолював Колосовський Володимир Михайлович. З 1966-1994 педагогічний колектив, який нараховував 33 вчителі очолював Коломоєць Віталій Іванович. В 70-их роках приміщення школи було перевантажене , в звязку з цим навчання проводилося в дві зміни. Адже в 9-10 класи підвозилися учні з сусідніх сіл. В ці роки кількість випускників була значною – атестати про середню освіту отримували по 87-95 учнів.

З 1994 по 2000 р. Денисенко Петро Миколайович – директор Успенівської загальноосвітньої школи. З 2001 року відновлена робота дошкільного закладу «Золотий ключик» і школа працює у складі навчально-виховного комплексу «школа-сад» яким керує Прядко Людмила Дмитрівна.

2002 року закрита Успенівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, колектив учителів та учнів переведено до Успенівського НВК І-ІІІ ступенів кількість учнів якого налічувала 362.

З 1 січня 2011 року директор НВК –  Прядко Л.Д. передала свої повноваження Буряку Ігорю Григоровичу. А з січня 2013 року навчально-виховний комплекс розділився на Успенівський навчально-виховний комплекс І ступеня і комунальний заклад «Успенівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІступенів»  В цьому році ми відзначили 50 – ти річчя нашої школи.

З 1 січня 2016 року – комунальний заклад “Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Гуляйпільського району