Заход з нагоди пам’яті жертв Голодомору

23 листопада 2013 року, в Успенівській загальноосвітній школі відбулися заходи з нагоди роковин вшанування пам’яті жертв Голодомору – геноциду 1932-1933 років.

100_3820

Зранку для всих учнів нашої школи була проведена лінійка «Страшні роки голодомору»: Протягом дня пройшли: години спілкування, присвячені відзначенню Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій «Забуттю не підлягає», в ході яких використовувалися матеріали пошукової роботи, пов’язаної з дослідженням теми голодоморів та політичних репресій в Україні.

100_3822

В бібліотеці школи презентувалась тематична виставка літературних творів, архівних документів, фотоматеріалів, спрямованих на ознайомлення та поглиблене вивчення причин та наслідків голодоморів в Україні. В рамках загальнонаціональної акції «Запали свічку пам’яті» учням запропонувалося запалити 23 листопада 2013року о 16 годині свічки на підвіконнях своїх домівок.