Веселі старти “Наш зможе”

Справжній чоловік… Який він повинен бути? Цим питанням ми задалися до Дня Збройних Сил України.

100_3886

6 грудня в нашій школі проводилася спортивна вікторина «Веселі старти» для учнів 5-7 класів. Змагання пройшли весело і бадьоро. Хто швидший сильніший і спритніший показали різні цікаві естафети. А журі в складі Гринь Олени Вікторівни, Хомут Тетяни Анатоліївни, Гергець Діани Іванівни справедливо оцінювали зусилля команд. Змагання проводив Биковський Юрій Степанович і Возна Наталія Миколаївна. Місця розділилися таким чином: І місце – 7 клас, ІІ місце – 6 клас, ІІІ місце – 5 клас.

100_3894

100_3916

Для 8-11 класів була проведена спортивно-розважальна програма «Наш зможе». І вони дійсно змогли. У конкурсі приймали участь : Биковський Євгеній, Охват Влад, Василенко Влад, Браціло Віталій, Чичило Богдан, Бірюк Максим,Бірюков Євген. Хлопці доводили що вони справжні чоловіки і це їм вдалося. Вони стрибали на скакалці, підтягувалися на перекладині, віджималися від підлоги, надували повітряні кульки, піднімали гирю. Найкращі результати показали учні 10 класу Бірюк М., Чичило Б. ІІ місце зайняли учні 9 класу, ІІІ місце – 8 клас.

100_3969

100_3987

Тож ми можемо бути спокійними в нашій школі навчаються справжні чоловіки в майбутньому захисники нашої Вітчизни.

100_4012