Як ми зустріли Новий Рік

Ніби в чарівному сні
В нашій школі засяяли вогні.
Музика тут лунала і сміх.
Свято було в нас, свято для всіх!

Шановні вчителі та учні нашої школи!
Щиро вітаємо вас з наступившим 2014 новим роком!

IMG_0178

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я і домашнього затишку, щоб новий рік приніс з собою благополуччя та процвітання.

Нехай робота та навчання приносить вам успіх та задоволення і примножує ваш достаток, і нехай символ нового року-кінь, що асоціюється з силою та витривалістю, допоможе вам повірити в свої сили, додасть наснаги та оптимізму, і поведе вас до нових висот та досягнень!
Гарного Нового року!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрій, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. Не обминув радісний святковий настрій і нашу школу.27 грудня проходило два свята для5-8 класів, та для 9-11 класів. Зранку гостей зустрічали Казкова Ніч (Новікова Аня)

Заметіль (Тимофієва Аня) та її сніжинки (Семенда Настя, Бєлова Саша,Вабіщевич Яна, Жовніренко Настя, Гавриш Наташа – учні 5 класу) Ведучими свята були учениці 8 класу Зуєнко Яна та Бєлова Лєра . Звичайно, як завжди наше свято хотіли зіпсувати зависливі Бридоти (Бобир Діана Галаган Свєта) Також на свято завітали казкові герої: Червона шапочка з Вовком (Цесько Юля, Борт Саша) Снігова королева ( Буряк Катя) Три мушкетери (Бірюк Паша, Лубінець Олексій, Сірий Максим ) Східна красуня (Бірюкова Юля), Попелюшка (Охват Аліна) Лисиця Аліса і Кіт Базіліо (Корнєва Ліза і Котухов Дмитро) і звичайно Дід Мороз та Снігурка ( Тарасенко Влад та Таня Галаган)

Учні веселилися І приймали участь в різних цікавих конкурсах, водили хороводи, співали пісні.

А о 16.00 учні 9-11 класів допомагали вибирати Снігуроньку для Діда Мороза (Чичило Богдан).Супутницями Дідуся хотіли бути і Попелюшка (Якушева Катя), і Снігова Королева (Горпинич Даша), Фіона (Михайлова Лариса), і Білосніжка ( Даниленко Віта), Червона Шапочка (Москівець Настя), і Мальвіна (Пуха Аня) , Рапунцель ( Гавриш Аліна). Але їм на заваді ставала Баба Яга (Цесько Настя), але Снігуронька ( Іващенко Даша) повернулася до свого дідуся. Свято прикрасили виступи учнів 9-11 класів.Після вистави проходили веселі конкурси в яких учні з задоволенням брали участь. І вечір закінчився дискотекою.Свято подарувало добрий настрій на всі канікули.