З нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом

Непідвладний часові подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від нацистської навали.

З нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні 5-6 класів комунального закладу «Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради здійснили екскурсію на тему: «Шляхами бойової слави. Пам’ять народна жива, подвиг загиблих – незабутий». Екскурсійний маршрут пролягав селами рідного Гулйпільського краю.

На знак вшанування пам’яті полеглих діти разом з керівниками Алексєєвою Е.М. та Гринь О.В. відвідали Меморіалисела Успенівки, с. Новомиколаївки, с. Полтавки, с. Малинівки, де відбулося покладання квітів загиблим воїнам-односельцям.

В селі Полтавка діти відвідали музей при навчальному закладі. Працівники музею із захопленням та гордістю поділились цікавою інформацією про експонати музею, які складають неабияку цінність та вагу для жителів та гостей села .

Пам’ять війни – це пам’ять серця. Її сувора правда залишається з нами як уособлення мужності, патріотизму, тяжкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на олтар Перемоги найдорожче – життя.