Про проведення кущового семінару

у рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини  у 2017 році

КЗ “Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів” ГРР

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виростала повноцінним громадянином, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива. Тому на педагогічний колективи Успенівської ЗОШ та дошкільного навчального закладу  покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Значна увага у навчальному закладі приділяється навчанню дітей правилам пожежної безпеки. Тому з метою забезпечення високого рівня організованості протипожежного захисту, 27 квітня, в рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки в Успенівській ЗОШ пройшов кущовий семінар та практичне відпрацювання умовних ввідних на випадок виникнення пожежі та виявлення ртуті.

Основною метою та завданнями «Дня ЦЗ» були:

• практична перевірка готовності школи до ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення із мирного у воєнний стан;
  • формування у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки;
  • навчання керівного та командно-начальницького складу цивільного захисту навчального закладу з організації та проведення заходів цивільного захисту.

На семінар були запрошені Кульчицький Ігор Анатолійович т.в.о. головного інспектора РСГУД, директор КЗ «Тимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Морозов Микола Олександрович заступник директора з навчальної роботи Гринь Галина Федорівна, завідувач Тимирівського ДНЗ «Струмочок» Козуберда Ірина Олексанрівна, завідувач Успенівського ДНЗ «Золотий ключик» Корнєва Тетяна Миколаївна. Директор КЗ «Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Буряк Ігор Григорович дав загальну оцінку роботи школи з питання протипожежної безпеки. Заступник директора з навчально-виховної роботи Хомут Тетяна Анатоліївна,  вчитель «Основ здоров’я» Прядко Валерій Петрович, педагог-організатор Возна Наталія Миколаївна, вчитель «Захисту Вітчизни» Міщенко Володимира Ігоровича поділились досвідом з питання організації безпеки учнів під час навчально-виховного процесу.

В ході практичних дій було  відпрацьовано комплекс евакуаційних заходів , гасіння уявної пожежі і дії під час виявлення ртуті.

Теоретична частина проведення кущового семінару  у рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини  у 2017 році

100-1330- виступ  директора Буряка І.Г..

100-1321- виступ заступника  директора з НВР Хомут Т.А.

100-1338-  теоретична частина виступ вчителя біології  Прядка В.П.

Практична частина проведення кущового семінару  у рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини  у 2017 році

100-1341- Евакуація учнів за сигналом «Пожежна тривога».

100-1345 – звіт про проведену евакуацію

100-1346 – звіт про проведену евакуацію

100-1350 – виконання вправи по гасінню умовної пожежі

100-1354- виконання вправи по гасінню умовної пожежі

100-1352- виконання вправи по гасінню умовної пожежі.