Наказ 25.05.2017 № 135 Про перевід учнів 1-8, 10 класів

Н А К А З

25 .05.2017                                       с. Успенівка                             № 135

Про перевід учнів 1-8, 10 класів

Керуючись Законами України «Про освіту»,  «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, на підставі рішення педагогічної ради (протокол від  25.05.2017  № 6)

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести до 2 класу учнів 1 класу у кількості 10 (десять) чоловік:

– Бобир Альбіну Артемівну;

– Бондаря Андрія Андрійовича;

– Буряк Віолетту Вікторівну;

– Іващенко Олександру Андріївну;

– Корпан Олесю Сергіїівну;

– Костюк  Карину Костянтинівну;

– Підставну Анастасію Валентинівну;

– Салкіну Вікторію Вікторівну;

– Письменного Ярослава Віталійовича;

– Штефка Михайла Васильовича.

  1. Перевести до 3 класу учнів 2 класу у кількості 12 (дванадцять) чоловік:

– Вабіщевича Олександра Євгенійовича;

– Горпинич Софію Юріївну;

– Гнипюка  Дениса  Олександровича;

– Деменка Станіслава Миколайовича;

– Жуковського Тимура Євгенійовича;

– Загоруйченко Анну Іванівну;

– Мороза Єгора Віталійовича;

– Омельченка Рустама Руслановича;

– Самохліб Вікторію Едуардівну;

– Степанюк Діану Дмитрівну;

– Чабаненка Антона Олександровича;

– Ясенка Богдана Івановича.

  1. Перевести до 4 класу учнів 3 класу у кількості 15 ( п’ятнадцять ) чоловік:

– Абрамовича Святослава Сергійовича;

– Абрамовича Ярослава Сергійовича;

– Бабенка Максима Віталійовича;

– Ганжу Дениса Вікторовича;

– Іпатова Максима Олексійовича;

– Климанову Ангеліну Станіславівну;

– Кравченко Світлану Віталіївну;

– Кравченко Уляну Віталіївну;

– Лапко Анну Олександрівну;

– Мотроненко Яну Вікторівну;

– Пилипенко Анну Владиславівну;

– Степанюк Яну Дмитрівну;

– Телюка Сергія Олексійовича;

– Хижняк Дар’ю Вадимівну;

– Чантурію Вікторію Олександрівну.

4. Перевести  до 5 класу учнів 4 класу у кількості 12 (дванадцять) чоловік:

– Браціло Вікторію Андріївну;

– Горпинич Хрестину Генадіївну;

– Деменка Максима Миколайовича;

– Зуєнка Олександра Ігоровича;

– Крилову Кіру Іванівну;

– Михайлова  Віталія Володимировича;

– Москівця  Олександра  Володимировича;

– Пилипенко Єлизавету Владиславівну;

– Письменного Артема Віталійовича;

– Плющакову Єлизавету Олегівну;

– Полянську Юлію Михайлівну;

– Степанюк Єлизавету Дмитрівну.

  1. Перевести до 6 класу учнів 5 класу у кількості 17 (сімнадцять) чоловік:

– Білая Єгора Ігоровича;

– Браціло Єлизавету Олександрівну;

– Буряк Євгенію Миколаївну;

– Власенко Єлизавету Андріївну;

– Гавриш Юлію Вадимівну;

– Дробаху Анну Віталіївну;

– Лапко Валерію Олександрівну;

– Мартиновича Максима Руслановича;

– Новікову Анастасію Олександрівну;

– Петрова Олександра Миколайовича;

– Пилипенка Богдана Вікторовича;

– Салкіну Юлію Миколаївну;

– Третяк  Вікторію Олександрівну;

– Хорішко Карину Сергіївну;

– Шелеха Вадима Сергійовича;

– Шелудька Даніїла Віталійовича;

– Штефко Вікторію Василівну.

6. Перевести  до 7 класу учнів 6 класу у кількості 18 ( вісімнадцять ) чоловік:

– Басалаєву Юлію Андріївну;

– Борта  Олександра  Володимировича;

– Буряк Софію  Вікторівну;

– Григоренка Олександра Сергійовича;

– Джужу  Олесю  В’ячеславівну;

– Домбровську Дар’ю Романівну;

– Жовніренко Елизавету Юріївну;

– Кірову Олену Віталіївну;

– Котухова Романа Петровича;

– Мартинову Анастасію Сергіївну;

– Назарову  Єлизавету Дмитрівну;

– Остапенка Дмитра  Юрійовича;

– Письменну Віталіну Віталіївну;

– Сирцову  Євлалію Сергіївну;

– Сіру Анастасію Юріївну;

– Северин Наталію Сергіївну;

– Шевченка Данила Сергійовича;

– Шеремета Віталія Вадимовича.

  1. Перевести до 8 класу учнів 7 класу у кількості 16 (шістнадцять) чоловік:

– Бірюка Артема Павловича;

– Біюна Ярослава Григоровича;

– Галаган Ірину Олександрівну;

– Гурєєву Аллу Ігорівну;

– Іващенко Тетяну Андріївну;

– Кійко Олександра Олеговича;

– Корнєву Інну Василівну;

– Маслюка Олександра Владиславовича;

– Мащенко Констянтина Олексійовича;

– Москівець Анну Володимирівну;

– Петрова Сергія Миколайовича;

– Сеньковича Дмитра Дмитровича;

– Салкіну Інгу Миколаївну;

– Тимченка Володимира Михайловича;

– Чайку Олександра Андрійовича;

– Штефко Дмитра Гагіковича.

  1. Перевести до 9 класу учнів 8 класу у кількості 12 (дванадцять ) чоловік:

– Андрусишина Максима Валерійовича;

– Бєлову  Олександру В’ячеславівну;

– Бірюка Павла Олександровича;

– Борта Віталія Ігоровича;

– Вабіщевич Яну Євгенівну;

– Гавриш Наталію Володимирівну;

– Дашенка Максима Юрійовича;

– Жовніренко Анастасію Юріївну;

– Лубінця Олексія Григоровича;

– Семенду Анастасію Андріївну;

– Сірого Максима Юрійовича;

– Тимофієву Анну Ігорівну;

–  Трушка Володимира Олександровича.

  1. Перевести до 11 класу учнів 10 класу у кількості 5 (п’ять ) чоловік:
  • Брову Анастасію Павлівну;
  • Буряк Катерину Ігорівну;
  • Гебел Аліну Олександрівну;
  • Горпинич Юлію Ігорівну;
  • Котухова Дмитра Петровича.
  1. Нагородити похвальними листами учнів, які мають оцінки високого рівня:

– Мороза Єгора Віталійовича – 2 клас;

– Ясенка Богдана Івановича – 2 клас;

– Клеманову Ангеліну Станіславівну – 2 клас;

– Плющакову Єлизавету Олегівну – 3 клас;

– Пилипенко Єлизавету Владиславівну– 4 клас;

– Браціло Вікторію Андріївну – 4 клас;

– Третяк Вікторію Олександрівну – 5 клас;

– Корпана Гліба Сергійовича – 7 клас;

– Бірюка Павла Олександровича – 8 клас.

Директор:                                     І.Г.Буряк

comments powered by HyperComments