Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра

В Гуляйполі 11 травня на території Спеціалізаваної школи відбувся перший міський етап Всеукраїнської дитячо–юнацької військово–патріотичної гри «Сокіл» (Джура) серед роїв козацьких джур загальноосвітніх навчальних закладів Гуляйпільської обєднаної територіальної громади. У грі взяли участь дев’ять шкіл.
Учасники рою нашої Успенівської школи, під керівництвом вчителя історії Алексєєвою Е.М. та вчителем «Захисту Вітчизни» Міщенко В.І., зайняли 4 місце. Учасники рою: Корпан Гліб, Бірюкова Юлія, Корнєва Єлизавета, Андрусишин Максим, Лубінець Олексій, Тимченко Володимир, Борт Олександр, Григоренко Олесандр, Салкіна Інга, Біюн Ярослав. В конкурсах «Туристичний» та «Медичний» ми зайняли перші місця. А в перетягуванні канату друге місце. Звичайно ще є над чим попрацювати. Сподіваємось на наступний рік ми здобудемо призове місце.