9 травня 2018

День Перемоги є днем торжества безсмертного подвигу народу – переможця над фашизмом, всенародної пам’яті про його боротьбу за свободу і незалежність Батьківщини.


Протягом місяця в школі проводилися виховні години, конкурс творчих робіт «Нездоланність українців – гідність держави», конкурс малюнків «Життя заради України: нам є чим пишатися», години спілкування, уроки мужності «Мужність і відвага крізь покоління», перегляд історико-патріотичних фільмів, присвячених воїнам-визволителям, учасникам бойових дій Другої світової війни.

8 травня ми, як і всі українці, відзначили День пам’яті та примирення, а 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Європі. Ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя.

У День Перемоги учні, вчителі та батьки приєдналися до урочистих заходів, присвячених вшануванню подвигу українського народу в роки Другої світової війні, що відбувалися в нашому селі. Зранку був проведений мітинг – реквієм біля Меморіалу Слави, де звучали слова подяки ветеранам живим та вже померлим. Ведучими на мітингу були Бірюкова Юлія та Корнєва Єлизавета. Цікавий екскурс в історію прові ветеран праці та в минулому директор Успенівської школи Коломоєць Віталій Іванович. Звучали вірші у виконанні учнів початкової школи та вихованців дитсадка.

День пам’яті і примирення, День Перемоги – це «свято зі сльозами на очах», дні пам’яті, скорботи і безкінечної вдячності нашим ветеранам. Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші прадіди і діди за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.