Патріотична екскурсія

З метою участі в Обласному освітньо-виховному проекті «Патріотичні екскурсії» учні 5-9 класів КЗ «Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» 5 травня здійснили поїздку до військової частини А 1978 окремої артилерійської бригади м. Запоріжжя.

Проект включав у себе: проходження Алеєю Слави, де учасники екскурсії ознайомились з видатними військовослужбовцями – представниками 55 окремої артилерійської бригади імені Василя Петрова часів Другої світової війни, часів Незалежної України, періоду відстоювання територіальної цілісності на сході України;

• відвідування Алеї Пам’яті – данини воїнам, що загинули, відстоюючи незалежність та територіальну цілісність України;
  • відвідування Музею бойової слави. В Музеї учні змогли прослідкувати зв’язок минулого і майбутнього артилерійської бригади, бойовий шлях воїнів за часів Другої світової війни, часів Незалежної України, періоду відстоювання територіальної цілісності на сході України, Музей відкрив для учнів неочікувані сторони з життя артилеристів та віддав данину героїчним подвигам українських воїнів всіх часів.

Також учні школи відвідали казарми, ознайомилися з повсякденним життям українських солдат, особливостями устрою сучасної української армії.

Вчитель історії Елла Алексєєва