Молодь обирає здоров’я

В наш час одним з головних завдань школи є виховання здорових підлітків.  Навкруги процвітають  куріння, наркоманія, алкоголізм, і з кожним роком шкідливі звички все молодшають. І вже не тільки учні 11, 10 класів роблять вибір шкідливим звичкам, а вже і учнів 7,8 класів можна побачити з цигарками та з пивом. Отож сімя та школа повинні приділити не мало зусиль , щоб виховати, виростити  здорових членів нашого суспільства, оскільки це наше майбутнє.

В нашому районі кожен рік проходить фестиваль «Молодь обирає здоров’я» . Учні нашої школи приймали участь у цьому фестивалі і показали добрі знання в медицині. Учасниками нашої агітбригади були :Жовніренко Олена, Іващенко Дар’я, Браціло Віталій, Цесько Анастасія, Зуєнко Яна, Холод Настя, Бєлова Валерія.