Як обрати свою майбутню професію

Напевно що кожен випускник уже замислювався, якою професією він хоче оволодіти, ким він бачить себе в майбутньому. І ось 25 лютого до нас завітали студенти «Чубарівського професійного аграрного ліцею». На чолі Ігоря Володимировича Циганова, Вадима Анатолійовича Глухова майстрів виробничого навчання та Світлани Вікторовни Балак бібліотекаря.

Успенівська ЗОШ профорієнтація

Цікавий виступ агітбригади «Мрія» дивилися наші учні 8-11 класів. Вони рекламували свій ліцей з кращої сторони і агітували поступати на такі професії муляр, штукатур, слюсар, водій автотранспортних засобів( категорії «В», «С», «С1») , оператор комп’ютерного набору, кухар, кондитер, тракторист-машиніст сільськогосподарського хазяйства. Потім прозвучали  ліричні пісні у виконанні студентів ліцею. Зустріч пройшла в теплій дружній обстановці. І на завершення нашої зустрічі обмінявшись контактними телефонами, ми провели наших гостей і сподіваємось на наступну зустріч.