Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу у межах правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції “Я маю право!”

В рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції “Я маю право!” з 16 по 20 вересня в КЗ «Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбувся Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу”.
Проведені правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві нульової толерантності до цього явища.
Центральною темою уроків стала протидія булінгу в школі. На заходах діти переглянули відеоролики та картки, розібрали, що таке булінг, чим відрізняється звичайний конфлікт від булінгу та як захистити себе та оточуючих від цькування.
Булити не круто – і ми раді, що долучилися до процесу формування твердої правової позиції наших маленьких громадян.
Алексєєва Е.М.