185-річчя М.О. Корфа відзначили в КЗ «Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ГМР

14 липня 2019 року виповнилось 185 років від дня народження відомого земського діяча, видатного вітчизняного педагога, методиста, школознавця, публіциста другої половини ХІХ століття, патріота України, барона Миколи Олександровича Корфа, який походив із славетного роду остзейських німців Корфів, які глибоко пустили коріння у вітчизняну історію.

Педагогічні ідеї Миколи Олександровича і про навчання дітей у школі рідною мовою, і про організацію та методику освітнього процесу не втратили актуальності і в кінці двадцятих років двадцять першого століття.

Тому, відзначаючи 185-ти-річчя від дня народження цієї людини, ми повинні пам’ятати імена співвітчизників, які і в жорстоких умовах заборони української мови несли світло знань в серця українців, прищеплювали любов до свого краю, своєї Батьківщини.

Вчитель історії Алексєєва Е.М.