Успенівські «Козачата» підкорювали Запоріжжя

«Тепло своїх долонь і розуму і серця, ми Україні рідній віддаємо»,  саме так розпочала привітання команда «Козачата» Комунального закладу «Успенівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів»Гуляйпільської районної радина VI обласному етнолого-історичномузльоті учнівської молоді «Великий Луг», присвяченого 50-річчю створення  історико-культурного заповідника на о. Хортиця, який відбувся в місті Запоріжжя  15-16 квітня цього року.

IMG_4624-small

Мета даного конкурсу була спрямована на розвиток та активізацію історичного та етнографічного краєзнавства серед учнівської молоді; придбання навичок навчальної туристської підготовки;виховання патріотизму, поваги та бережливого ставлення до історичної спадщини рідного краю; виявлення обдарованої молоді та створення умов для її розвитку.

Конкурсна програма зльоту проводилась окремо по двом напрямам: історичне краєзнавство та етнографічне краєзнавство. По кожному з напрямів проводились наступні конкурси і змагання: візитка команди, ерудити-краєзнавці, конкурс-шоу «Свята Хортиця», контрольний краєзнавчий маршрут, туристсько-спортивна естафета.

Учасники зльоту:Валерій Бірюков, Катерина Буряк, Юлія Цесько, Роман Горпинич, Діана Бобир, Марко Мотроненко, Єлизавета Корнєва, Анна Тимофієва, Павло Бірюк, Анастасія Семендапроявили неабиякий талант творчості, здібностей, ерудованості, смикалки, фізичної підготовки в кожному з конкурсів та змаганнях. І результатом їхнього зусилля, цілеспрямованості,впевненості, впертості було виборене друге почесне місце в молодшій віковій групі серед 13 команд з різних районів області.Перемога завдяки згуртованості, дружньої командної роботи, віри у власні сили.

Організована поїздка була завдяки підтримки директора школи І.Г.Буряка, вчителя історії, керівника гуртка історичного краєзнавстваКЗ «ЗОЦТКУМ»ЗОР Елли Алексєєвої, вчителя географії Тетяни Хомут.

Наталія Возна педагог-організатор.