Свято весни, краси, чарівності в Успенівській школі

Прийшла весна і принесла чудовий настрій і тепло в наші серця. 8 березня перше свято навесні. Всі люблять це свято. Адже це свято наших мам, бабусь, сестричок, колег учениць. Усіх, кого ми знаємо і яких не знаємо. Всіх, хто живе поруч з нами і далеко від нас. Свято половини людства. І якої половини!

7 березня, напередодні свята, ми в нашій школі провели розважальну програму «Ну-мо, дівчата!» У нашій програмі взяли  участь найрозумніші,  найспритніші, найчарівніші учениці: Штефко А. (10 кл.), Москівець А. (8 клас), Штефко В. (6 клас), Сирцова Є, (7 клас), Гавриш Н. (9 клас). Всі учасниці з задоволенням приймали участь в конкурсах: «Модниця», «Кулінар», «Шопінг», «Перукар» і інші. Ведучими на святі були учениці 11 класу  Буряк Катерина і Гебел Аліна. Також були представлені художні номери, в яких школярі прославляли жінку як матір, кохану.