Дякуємо за підтримку

Шкільний вік — це час, коли здорове харчування для дітей набуває особливої важливості, адже організм дітей швидко росте і розвивається.  Воно не тільки сприяє загальному зміцненню організму, але також може впливати на їхню працездатність і успішність, підвищує імунітет і захищає від несприятливої екологічної ситуації, що оточує нас сьогодні.

Ми – батьки,  турбуємось про успіхи дітей у школі, проте здорове харчування наших дітей  цікавить не менше. В школі села Успенівки майже половина дітей на підвозі з ближніх сел: Новогригорівка, Солодке, Новоівнівка, Успенівка 2. І тому діти чекають автобус на групі продовженого дня. Ми розуміємо,що перекуси в сухом’ятку є причиною розвитку різних хвороб, а без спонсорської допомоги організувати харчування в школі важко.

На прохання директора школи –  Буряка І.Г., про допомогу в організації харчування на групі продовженого дня, відгукнувся Курман Сергій Іванович. Приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Сергій Іванович вже допомагав нашій школі. І приємно , що не відмовив і на цей раз.

Від усього батьківського колективу виносимо  подяку Сергію Івановичу. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю.

Вдячні батьки.