Пишаємося нашим героєм!

Війна у нашій країні триває не перший рік,  вона продовжує забирати життя українців. Вони бачили смерть і страждання, вони стояли за себе, за Україну та її народ. Вони, бійці АТО,  герої вже тому, що не побоялися взяти в руки зброю і стати на оборону своєї держави.

Одним з таких захисників є випускник нашої школи Хорішко Микола Миколайович,  який на правах добровольця з 2014 року захищає Україну.  Микола Миколайович був розвідником у добровольчому батальйоні «Донбас», брав участь у антитерористичній операції в «Іловайському котлі» де отримав тяжке поранення та потрапив у полон. З 2016 року наш захисник служить у 501-му  окремому батальйоні морської піхоти, є начальником розвідки.

За свій героїзм, мужність та відвагу має бойові відзнаки  та нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм».

Ми пишаємося тим, що Хорішко Микола Миколайович є випускником нашої школи! Дякуємо йому за мирне небо над нашою головою!