Подяка сільській раді

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!

Це добре розуміють голова та депутати Успенівської сільської ради. Одним із свідчень цього стала реальна допомога школі.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Успенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки Сирцовій Наталії Іванівні та депутатському складу за виділені кошти на придбання метало пластикових вікон, столів та стільців в їдальню початкової школи.

Ваша підтримка — свідчення небайдужого ставлення до проблем освітян і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Від усього серця бажаємо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай вам всім Бог посилає своє благословення на ваші добрі діла !