Останній дзвоник

Ось і настав цей довгоочікуваний день, як для вчителів так і для учнів. «Останній дзвоник» – радісне і водночас сумне свято. Для деяких учнів 9 класу та для випускників – учнів 11 класу, цей шкільний дзвінок пролунає востаннє. А радісне – тому що літні канікули наступили – час відпочинку та розваг.

IMG_3041

29 травня це свято прийшло і до нас в Успенівську школу. Здається сама погода сумувала разом з випускниками. Небо то посилало сонячне проміння, то затягувалося хмарами.

На святі були присутні почесні гості Галкіна Т.М., Биковський В.С., Григоренко М.Г., всі вони бажали світлого, мирного майбутнього учням нашої школи.

Директор школи Буряк І.Г. привітав випускників і вручив атестати 8 учням. Вісім одинадцятикласників полетять в доросле життя і Ігор Григорович від щирого серця бажав їм всього найкращого на життєвому шляху.

Наші випускники Бірюк Максим, Бобир Олександр, Буряк Анна, Пуха Анна, Москівець Настя, Чичило Богдан, Якушева Катя, Ярохович Оля.

Тож вітаємо всіх з закінченням навчального року і чекаємо 1 вересня.