Олександрівські таємниці

9 лютого в місті Запоріжжі відбувся турнір для обдарованої молоді «Олександрівські таємниці» присвячений 75 – річчю утворення Запорізької області під керівництвом КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР. Метою даного конкурсу є формування в учнівської молоді патріотизму, любові до своєї Батьківщини шляхом залучення до активної дослідницької діяльності з висвітлення історичної та культурної спадщини рідного краю.

Успенівська ЗОШ Анжела

В даному конкурсі прийняла участь учениця 11 класу КЗ «Успенівська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради Бобир Анжеліка на тему: «Німецька колонізація» науковий керівник Алексєєва Елла Миколаївна. Анжеліка отримала диплом переможця заочного туру «Олександрівські таємниці» та приз за почесного учасника даного конкурсу.

Успенівська ЗОШ Елла Миколаївна