55 років

30 листопада 2018 року комунальний заклад «Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської міської ради відзначив 55-ти річний ювілей школи.

З нагоди свята до закладу завітали гості – голова Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади Ярмак Сергій Олександрович; головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради Горпинич Оксана Іванівна; голова Районної організації профспілки працівників освіти Клименко Анатолій Іванович; директор ТОВ «Україна» Тимофієв Микола Григорович; виконуюча обов’язки Старости успенівського старостинського округу Сирцова Наталія Іванівна; директор ТОВ «НАДІЯ» Биковський Валерій Степанович;голова фермерського господарства «Отаман» Каліберда Олександр Іванович; голова фермерського господарства «СКІФ» Бобир Микола Васильович, а також ветерани педагогічної праці; випускники нашої школи та вчителі, які починали свій творчий шлях в Успенівській школі.

На початку свята згадали про історію Успенівської школи.

В. О. Сухомлинський писав: «Як дбайливий садівник готує ґрунт під троянди, так директор школи повинен готувати ґрунт для запозичення передового досвіду, створеного кращими майстрами педагогічної праці. І підготовка цього ґрунту залежить передусім від майстерності директора школи як педагога…». Так, ґрунт успенівського «педагогічно-трояндового саду» готували директори:

Від ветеранів педагогічної праці привітали ювілярку директор школи 1966-1994 рр. Коломоєць Віталій Іванович та директор школи 1999-2011 рр. Прядко Людмила Дмитрівна.

Вітаючи ювілярів зі святом, голова Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади Ярмак Сергій Олександрович наголосив на тому, що так як Успенівська ЗОШ є найбільшою серед сільських шкіл Гуляйпільського району, тому Гуляйпільська міська рада профінансувала ремонт другого шкільного автобуса для забезпечення своєчасного підвозу учнів до закладу освіти.

Присутніх на святі привітала головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради Горпинич Оксана Іванівна та відзначила грамотою педагогічний колектив школи з нагоди ювілею.

Також на святі були присутні ті, хто впродовж багатьох років працював учителем в Успенівській ЗОШ, а саме це ветерани педагогічної праці, які знаходяться на заслуженому відпочинку: вчителі початкових класів Л. Г. Пилипенко, Р. П., Орлова, О. В. Халамендик, В. М. Денисенко, О. П. Жовніренко, вчителі української мови та літератури: Л. О. Хорішко, Л. П. Бірюк, Н. Ф. Борт, В. В. Каліберда; вчителі фізики: О.І. Мироненко, О. І. Горпинич; вчителі фізичної культури: В. С. Салкін, А. М. Кузьменко; Є. Г. Бодня – вчитель хімії, О.Ф. Торукало – вчитель трудового навчання, М. І. Яценко – вихователь ГПД, Н. М. Орос – бібліотекар, В. С. Лаханько – вчитель математики.

На святі вшанували пам’ять ветеранів педагогічної раці, які відійшли у Вічність, а саме: вчителів початкових класів: Г. Я. Мотроненко, М.І. Гунько, В. М. Сухова, Н.Я. Хорсун; вчителів української мови та літератури: О.Г.Михайлова, Г. К. Козоріз, Н. М. Яценко, Н. М. Роспопова, П. П. Пономаренко; вчителів російської мови та літератури: Л. Я. Борт, М. А. Нечетенко, вчителів математики: Т. Г. Кулик, Л. К. Кучерява, І. Р. Павлиш, Г. Т. Удовиченко; вчителів фізики: П. Ю. Гринь, Б. А. Мельник; Ю. М. Кулик – вчитель англійської мови, А. О. Павлиш – вчителя історії, В. Г. Бодня – вчителя фізичної культури, М. Ф. Пилипенко – вчителя військової підготовки, М. З. Хорішко – вихователя ГПД, О. П. Калініченко — вчителя виробничого навчання

Згадали на ювілеї і про спонсорів.

У наш непростий час школа як ніколи потребує фінансової допомоги. А надають таку допомогу наші спонсори: директор ТОВ «Україна» Тимофієв М. Г., директор ПП «СП Діло СК- Агро» С. А. Курман, голов а фермерського господарства «Скіф» М. В. Бобир, голова селянського (фермерського) господарства «Отаман» О. І. Каліберда, директор ТОВ «Птахофабрика «Зарічна» Сегеда Ю. А. Завдяки їм школа змінюється.

Привітав всіх присутніх з ювілеєм наш спонсор, випускник нашої школи 1965 року, директор ТОВ «Україна», Заслужений працівник сільського господарства України Тимофієв М.Г.. Він завжди піклується про Успенівську ЗОШ, тому для створення сучасних умов для здійснення освітньої-виховної діяльності подарував інтерактивну дошку. Учнівсько-педагогічний колектив щиро вдячні!

З привітаннями та щирими побажаннями виступили: директор ТОВ «Надія» Биковський Ю.С. та виконуюча обов’язки старости Успенівського старостинського округу Сирцова Н.І.
Успіх навчально-виховної роботи забезпечують 21 педагогічний працівник. Більшість з них є випускниками нашої школи.

Відзначили Грамотами Гуляйпільської міської ради вчителів-пенсіонерів, які багато років пліч-о-пліч і нині продовжують працювати в школі: Прядка В.П., Тимофієву Т.І., Гладкого В.М..

На святі згадали і випускників школи, які прославляють рідну школу своїми досягненнями, талантами, чесною і відданою працею, добрими вчинками не лише у рідному селі, а за межами області, і навіть, країни:

Висловили свою вдячність працівникам школи, які прикладають зусилля для того щоб, у школі завжди панував порядок, чистота і затишок.

На святкуванні наголосили, що наша школа має не тільки багате минуле, творче – сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутнє. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі вчительського колективу, на багаторічних традиціях, сучасних методиках виховання, тісній співпраці з випускниками, батьками.