Про облік дітей шкільного віку та учнів у віці 6-18 років

ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

12.03.2018 м. Гуляйполе № 22

Про облік дітей шкільного віку

Та учнів у віці 6-18 років

На виконання ст. 12 Закону України «Про освіту», ст. 3 Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» з метою забезпечення якісного, своєчасного і в повному обсязі обліку дітей та підлітків шкільного віку:

ВИРІШИВ:

1. Визначити відділ освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради структурним підрозділом, відповідальним за ведення обліку дітей шкільного віку та учнів у віці 6-18 років.
  2. Закріпити території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Гуляйпільської міської ради для здійснення обліку дітей і підлітків шкільного віку у 2018 році згідно з додатком.
  3. Відділу освіти. молоді та спорту Гуляйпільської міської ради:

3.1) створити умови для одержання молоддю повної загальної середньої освіти, використовуючи для цього різні форми навчання (денної, очно-заочної, індивідуальної, екстернату);

3.2) систематично вести в межах своєї компетенції роз’яснювальну роботу серед населення щодо обов’язковості здобуття дітьми і підлітками повної загальної середньої освіти.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Савицького О.А.

Міський голова                                                                              С.О. Ярмак

Додаток до рішення виконавчого комітету

Гуляйпільської міської ради від 12.03.2018 № 22

Закріплення