Зустріч з учасниками АТО

Таке поняття, як патріотизм, у наш час вважається почуттям ідеалістів. Молодь , намагаючись знайти місце в житті, часто бачить своє майбутнє за межами України. Тому у вихованні патріотизму величезну роль відіграє профорієнтаційна робота в школі.

І ми, в рамках вшанування Героїв Небесної сотні провели зустріч з учасниками АТО Середою Миколою Івановичем та Шаровським Олександром Миколайовичем. З воїнами спілкувалися учні 5 класу (класний керівник – Алексєєва Е.М.) учні 6 класу ( класний керівник Гринь О.В.) учні 8 класу ( класний керівник Возна Н.М.)

Гості розповідали про свої військові будні, в яких було все: і кров, і сльози, і справжня дружба. Учні з цікавістю слухали розповіді та задавали питання. Такі зустрічі виховують у нас повагу до учасників АТО, цінність людського життя.