Зі святом останнього дзвоника

Шановні друзі! Ось і прийшов той час, на який всі ви так довго чекали. Сьогодні пролунає останній дзвоник. На жаль це свято не таке як ми звикли – без радісних зустрічей, квітів… Та все ж, малечі він сповістить про те, що настала чудова пора – літні канікули. Хочу побажати, щоб вони були, на сам перед, мирними, безпечними, а вже потім веселими та цікавими. Бажаю, щоб восени ви змогли зустрітися зі своїми однокласниками, вчителями в рідній школі!
Для випускників цей останній дзвоник буде по-справжньому останнім! Я дуже хочу, щоб всі молоді люди вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію. Впевнений, що всі ми – батьки та вчителі – пишатимемося вашими досягненнями.
А вчителям і батькам я хочу побажати в цей день мудрості та терпіння. Виховувати та навчати дітей важко, кажуть, що це іноді невдячна справа, але я вірю, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці – найінтелектуальніша та найрозумніша нація. Успіхів вам та натхнення!

З повагою директор школи Ігор БУРЯК