Заходи з нагоди Державного свята – Дня Соборності України

У період з 17 по 21 січня у закладі освіти відбулися заходи з нагоди Державного свята – Дня Соборності України. У 2 класі пройшла година спілкування “Одна -єдина, соборна Україна”. У 3 класі відбулася виховна година “Я люблю свою країну”. Учні 4 класу пройшли квест” Ми маленькі патріоти”,а учні 5 класу вирушили у віртуальну подорож соборною країною. Учні 11 класу поринули у відеоподорож “Єдина духом Україна”.

Також у закладі освіти учні 5-8 класів проходили патріотичний фото квест “Єднання заради Незалежності”; для всіх учнів був оформлений інформаційний стенд “Єдина країна” та проведений конкурс малюнків “Україна соборна, незалежна держава”

Під час цих заходів діти згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.