ЯК ГОВОРИТИ З ДИТИНОЮ ПРО ВІЙНУ: ПОРАДИ ВІД ПСИХОЛОГІВ У МЕЖАХ ПРОЄКТУ «ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ»

За пітримки МОН педагоги та дитячі психологи створили телеграм-канал «Підтримай дитину», в якому розміщують матеріали для дітей та поради для батьків. Для проєкту також створено анімаційний ролик «Як говорити з дитиною про війну – 7 порад від психологів».

Ролик зроблено у зручному форматі, він не вимагає тривалого часу для перегляду та містить прості та дієві поради, як говорити з дітьми про війну, як відповідати на їхні складні питання, як разом із дитиною реагувати на тривоги тощо.

Публікації телеграм-каналу доступні за наявності мобільного телефону та навіть нестабільного інтернету. Частина матеріалів розроблено чи адаптовано для дітей з особливими освітніми потребами.