Визволення села від нацистських окупантів

100_7059В ці вересневі дні ми відзначаємо72- річницю визволення Гуляйпільського району від нацистських окупантів. Різні цікаві заходи проходили і в Успенівці. З 7 по 11 вересня у Успенівській ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів проходили виховні години, уроки мужності, виставка літератури «Війна у слові відізветься», для учнів 5 -6 класів проводилася екскурсія до місцевого музею «Шляхами подвигу і слави», переглядалися документальні та художні фільми на дану тематику.

11вересня у нашій школі була проведена виставка композицій «З Україною у серці». кожен клас підготував цікаві композиції та захисти їх. Біля меморіалу пам’яті пройшов мітинг та концерт «Дай , Боже, нам війни не знати». Лунали пісні та вірші у виконанні учнів Успенівського НВК І ст. , Успенівської ЗОШ ІІ-ІІІ ст.. та вихованців музичної школи . Ми від всього серця бажаємо здоров’я ветеранам, вдовам, дітям війни і не знати чорної сили війни не нам не нашим дітям.