Вдячні за підтримку

Якісна  робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і Успенівська  школа.

В нашій школі навчаються діти з декількох ближніх сел: Успенівка 2, Новогригорівка, Солодке, Нове, Новоіванівка. І тому дуже важливо постійно підтримувати в хорошому технічному стані наш шкільний автобус. А беручи до уваги стан наших доріг – це робити не легко. І як завжди на прохання про допомогу відгукнувся директор товариства «Україна» Тимофієв Микола Григорович. Важко перерахувати всю кількість добрих справ, які зроблені Миколою Григоровичем для школи, для дітей. От і зараз він не відмовив і виділив кошти на придбання запчастин для шкільного автобуса.

Також хочемо подякувати Бобирю Миколі Васильовичу за матеріальну допомогу школі.  На виділені кошти  будуть придбані продукти для харчування дітей на групі продовженого дня. Кожного дня учні початкових класів мають можливість отримувати свіжу та якісну їжу. Щиро дякуємо вам за розуміння, за ваш внесок в розвиток нашої школи.

Сподіваємось, що і надалі ми зможемо сподіватися на вашу підтримку адже ми, дорослі, повинні пам’ятати, що діти потребують нашої любові, уваги, захисту, турботи та піклування.

Директор школи І.Г. Буряк