Укрпошта розпочинає молодіжний конкурс творів епістолярного жанру

Шановні діти та батьки! Якщо ваша дитина проявляє цікавість до писемності, запропонуйте їй взяти участь у конкурсі, який організовує Укрпошта.

45

З 15 жовтня 2015 року Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 45-го Міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа собі 45-ти річному», який проводить Всесвітній поштовий союз.

Мета конкурсу – розвивати у молоді уміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби. Конкурс буде проведено на регіональних, національному та міжнародному рівнях.

Надсилайте конкурсні роботи на адресу Вашої місцевої дирекції Укрпошти із позначкою на конверті «Конкурс ВПС». Ознайомитись з адресами дирекцій можна на сайті Укрпошти.

Національний конкурс відбувається в два етапи:
– регіональний етап – проводиться з 15 жовтня 2015 року до 30 січня 2016 року. В цей період конкурси організовують дирекції Укрпошти в усіх областях України.
– фінальний етап – триватиме з 01 березня до 15 квітня 2016 року. Розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції Укрпошти.

Переможців національного конкурсу Укрпошта оголосить 30 квітня 2016 р. На них очікують такі грошові премії:

І місце – 5 тис. грн;
ІІ місце – 3 тис. грн;
ІІІ місце – 2 тис. грн.

Творча робота переможця національного конкурсу відправлятиметься на оцінювання журі Міжнародного конкурсу. Переможці Міжнародного конкурсу отримають золоту, срібну і бронзову медалі за перше, друге і третє місце відповідно. Дитина, яка отримає золоту медаль, також нагороджується поїздкою в м. Берн (Швейцарія), де проведе незабутню подорож у супроводі організаторів конкурсу.

Положення про конкурс
Анкета учасника