ТИЖДЕНЬ ПРАВОЗНАВСТВА

Протягом 04.12 – 08.12.2016 року в КЗ «Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» проходили заходи в рамках Всеукраїнського тижня права.

Розпочався тиждень урочистою лінійкою на тему: «Твої права – маєш знати». Під час лінійки учнів ознайомили з планом проведення тижня права, а також привітали Бірюка Павла, учня 9 класу, який зайняв призове місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Для учнів 5-11 класів було проведено конкурс малюнків та стіннівок «Мої права». Організовано тематичну виставку в бібліотеці.

У рамках Всеукраїнського тижня права вчителем правознавства Алексєєвою Е.М. та учнями 10 класу: Бірюковою Юлією, Галаган Світланою, Кузьмою Єлизаветою, Новіковою Анною, Горпиничем Романом проведено інформаційну гру для учнів 4, 5 класу на тему: «Що таке право». Учні – старшокласники виступили зі вступною частиною, ознайомивши молодших про права дитини, задали питання, навели ситуації з порушеннями прав дитини (учні визначали, які саме права були порушені) та приклади порушення прав дитини з художньої літератури. Підбили підсумки інформаційної гри висновками про необхідність знання своїх прав.

Для учнів 6 класу вчителем правознавства Алексєєвою Е.М. та ученицею 10 класу Штефко Анастасією було проведено журналістське розслідування на правову тематику.

Учні 5 – 11 класів (класні керівники: Бондаренко Т.М., Гринь О.В., Прядко В.П., Возна Н.М., Бірюк Н.А., Біла Г.М.) стали учасниками тематичних заходів:

• виховна година у 5 класі на тему: «Людська гідність – найвища цінність». Учні розгадували кросворд на тему: «Право», проведена «Казкова вікторина», гра «Право» чи «Обов’язок»;
  • виховна година у 7 класі на тему: «Подорож у країну прав»;
  • бесіда на тему: “Що треба знати про право і закон” для учнів 8 класу;
  • виховна година на тему: «В світі юридичних професій» для учнів 9 класу;
  • круглий стіл: «Права людини» для учнів 10 класу;
  • брейн–ринг «Право людини на життя, свободу, недоторканість» для 11 класу.8 грудня для учнів 1-11 класів було проведено Всеукраїнський урок на тему «Права дитини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.
    У рамках тижня правового виховання учні школи розгадували кросворди, ребуси на правову тематику, знайомилися з висловами відомих людей про права людини, випускали стіннівки. Самих активних учасників було відзначено подяками та грамотами.