Свято весни і жіночої краси

7-37

8 березня – свято весни, краси і любові. А насамперед це жіноче  свято.В цей святковий день ми хочемо знайти якісь особливі, теплі і щирі слова, щоб привітати всіх жінок вас, подякувати за ваш нелегкий труд, за  невичерпну доброту, чуйність і ласку. Учні школи  під керівництвом педагога організатора Возної Наталії Миколаївни організували чудове свято для вчителів – жінок та однокласниць.

В конкурсах брали участь дівчата з 5-11 класів Москівець Анна, Галаган Ірина, Сирцова Євлалія, Бобир Діана, Тимофієва Анна, Горпинич Даша. Всі були відзначені в різних планах цього конкурсу, як міс оригінальність, міс господарочка, міс пластичність, міс мелодійність. Кожен клас підготував також художній номер, щоб привітати з святом всіх жінок нашої школи.