Святкування Дня вишиванки

Микола Шерник
УКРАЇНСЬКА ВИШИВАНКА
Зроби: вдягнись з самого ранку,
Як небо пахне ще зірками,
Ти в українську вишиванку,
Живими шитими шовками.
Люби свою сорочку шиту,
В ній України вся родина.
Легенду бережи нажиту,
Вона, – як життєдайна днина!

20 травня 2021 року Успенівська ЗОШ долучилися до святкування Дня вишиванки.

Шкільним бібліотекарем, класними керівниками було організовано акцію «Вишиванка» – учні прийшли до школи у яскравих, неповторних вишиванках. Особливо активними виявилися учні початкових класів.

Класними керівниками проведено виховні години відповідної тематики, з метою поглиблення знань учнів про українські традиції.

20 травня на ГПД був проведений захід на тему: “Українська вишиванка – диво, у ній народу код, його душі…”

Дітей ознайомили з історією і традиціями свята, вихователь ГПД розповіла цікаві факти та легенду про вишиванку,вірування давніх українців. Діти переглянули презентацію до Всесвітнього дня вишиванки , а потім провели вікторину «Кращий знавець вишиванки». Учні з задоволенням виконали на практиці вишиванку на паперових моделях – чоловічих та жіночих сорочках, платтях. Особливо вдалися роботи тих учнів які змогли відтворити в своїй роботі малюнок одягу в якому були вбрані. Захід супроводжували народні та сучасні пісні про вишиванку.

Шануймо своє!!!
Бережімо традиції!!!