Спартакіада

17/05-18/05 було проведено щорічне оцінювання фізичної  підготовленості учнів згідно із затвердженими тестами і нормативами серед учнів 5-11 класів. Нормативи:  тести на швидкість, силу ніг та витривалість: біг на середні та довгі дистанції, рівномірний біг без урахування часу,  біг на 30м, 60м, 100м, стрибок у довжину з місця;. тести на силу рук, силу м’язів тулуба,  спритність, гнучкість: нахил тулуба вперед з положення сидячи, човниковий біг. Нормативи здавали учні основної групи за станом здоров’я, це 18 учнів. Серед них на високий рівень здали нормативи 4 учні (Плющакова Єлизавета 5 клас, Браціло Єлизавета 6 клас, Шелех Вадим 6клас, Бірюк Артем 8 клас) достатній рівень – 8 учнів, середній – 5, початковий – 1 учень. Сподіваємось на наступний рік результати будуть кращими.