Про проведення обласного етапу Всеукраїнської акції віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина»

Відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 24.07.2023 № 159 комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради протягом  вересня-жовтня 2023 року буде проведено обласний етап Всеукраїнської акції віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина».

Мета акції: формування гуманного та дбайливого ставлення до тварин.

Завдання акції:

• сприяння розкриттю творчих здібностей як засіб розвитку образного мислення;
  • залучення учнів до активної пізнавальної діяльності;
  • формування усвідомленого та зваженого ставлення до тварин, сприяння вихованню бережливості та відповідальності.

До участі в акції запрошуються здобувачі освіти 6-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Акція проводиться за наступними номінаціями:

1. малюнок на форматі А3 (матеріали: акварель, гуаш, восковими крейда, акрил тощо);
  2. власні поробки з природних матеріалів, ниток, тканини, глини, паперу, бісеру, стрічок тощо із зображенням тварин;
  3. креативні презентації.
  4. відеоматеріали.

Вимогами до малюнків і поробок є наявність окремої заявки та етикетки на зворотній стороні або справа внизу з такими даними: прізвище, ім’я, назва навчального закладу, клас, ПІБ керівника, контактний телефон.

Вимоги до презентацій: обсяг презентації до 12 слайдів. Обов’язкова титульна сторінка, на якій наводяться такі дані: назва роботи; прізвище, ім’я, по-батькові автора, назва навчального закладу, клас, ПІБ керівника, контактний телефон.

Вимоги до відео: формат mp4, m4v, mov тривалістю до 3 хвилин. На початку відео наводяться такі дані: назва роботи; прізвище, ім’я, по-батькові автора; назва навчального закладу, клас, ПІБ керівника, контактний телефон. Проєктна робота виконується державною – українською мовою з урахуванням вимог сучасного українського правопису.

Кожна робота повинна супроводжуватися письмовою згодою батьків (або законних опікунів).

Роботи надсилати (малюнки та поробки) на адресу ЗОЦЕНТУМ: 69068, м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 11 (з приміткою «Моя улюблена тварина»).

Проєктні роботи надсилати на електронну адресу: kzzocentum@ukr.net

Прийом робіт до 20 жовтня 2023 року.

Кращі матеріали учасників акції будуть надіслані на Всеукраїнський етап до НЕНЦ в м. Київ.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 050-946-76-47 (Торянік Анастасія Юріївна).