Про перевід учнів 1-8, 10 класів

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «УСПЕНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ»

ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 

ДКУД________

      Н А К А З

25.05.2018                                       с. Успенівка                             № 161

Про перевід учнів 1-8, 10 класів

Керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 р. № 762 «Про затвердження Порядок переведення учнів

( вихованців) загальноосвітнього закладу до наступного класу»

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести до 2 класу учнів 1 класу у кількості 16 (шістнадцять) чоловік:
  • Бірюк Софію Олександрівну;
  • Булгак Анастасію Миколаївну;
  • Вабіщевич Аркадія Євгенійовича;
  • Вабіщевич Степана Євгенійовича;
  • Верзілову Єлізавету Ігорівну;
  • Вовк Марину Сергіївну;
  • Ільющенко Іллю Денисовича;
  • Костюк Анастасію Костянтинівну;
  • Купчика Арсенія Петровича;
  • Мирошник Олексія Володимировича;
  • Салкіна Андрія Вікторовича;
  • Сеньковича Руслана Анатолійовича;
  • Степанова Максима Сергійовича;
  • Степанюк Каріну Дмитріївну;
  • Полянську Дар’ю Миколаївну;
  • Тимченко Дениса Віталійовича.
  1. Перевести до 3 класу учнів 2 класу у кількості 10 (десять) чоловік:
  • –     Бобир Альбіну Артемівну;
  • –     Бондаря Андрія Андрійовича;
  • –     Буряк Віолетту Вікторівну;
  • –     Іващенко Олександру Андріївну;
  • –     Корпан Олесю Сергіївну;
  • –     Костюк  Карину Костянтинівну;
  • –     Підставну Анастасію Валентинівну;
  • –    Салкіну Вікторію Вікторівну;
  • –    Письменного Ярослава Віталійовича;
  • –   Штефка Михайла Васильовича.
  1. Перевести до 4 класу учнів 3 класу у кількості 13 (тринадцять) чоловік:
  • – Горпинич Софію Юріївну;
  • – Деменка Станіслава Миколайовича;
  • – Жуковського Тимура Євгенійовича;
  • – Загоруйченко Анну Іванівну;
  • – Мороза Єгора Віталійовича;
  • – Маковську Карину Жанівну;
  • – Луговську Анастасію Леонідовну;
  • – Пидорю Анну Олександрівну
  • – Самохліб Вікторію Едуардівну;
  • – Степанюк Діану Дмитрівну;
  • – Чабаненка Антона Олександровича;
  • – Ясенка Богдана Івановича.

4.Перевести  до 6 класу учнів 5 класу у кількості 12 (дванадцять) чоловік:

  • – Браціло Вікторію Андріївну;
  • – Горпинич Христину Генадіївну;
  • – Деменка Максима Миколайовича;
  • – Зуєнка Олександра Ігоровича;
  • – Крилову Кіру Іванівну;
  • – Михайлова  Віталія Володимировича;
  • – Москівця  Олександра  Володимировича;
  • – Пилипенко Єлизавету Владиславівну;
  • – Письменного Артема Віталійовича;
  • – Плющакову Єлизавету Олегівну;
  • – Полянську Юлію Михайлівну;
  • – Степанюк Єлизавету Дмитрівну.
  1. Перевести до 7 класу учнів 6 класу у кількості 17 (сімнадцять) чоловік:
  • – Білая Єгора Ігоровича;
  • – Браціло Єлизавету Олександрівну;
  • – Буряк Євгенію Миколаївну;
  • – Власенко Єлизавету Андріївну;
  • – Гавриш Юлію Вадимівну;
  • – Дробаху Анну Віталіївну;
  • – Лапко Валерію Олександрівну;
  • – Мартиновича Максима Руслановича;
  • – Новікову Анастасію Олександрівну;
  • – Петрова Олександра Миколайовича;
  • – Пилипенка Богдана Вікторовича;
  • – Салкіну Юлію Миколаївну;
  • – Третяк  Вікторію Олександрівну;
  • – Хорішко Карину Сергіївну;
  • – Шелеха Вадима Сергійовича;
  • – Шелудька Даніїла Віталійовича;
  • – Штефко Вікторію Василівну.

6.Перевести до 8 класу учнів 7 класу у кількості 18 (вісімнадцять) чоловік:

  • – Басалаєву Юлію Андріївну;
  • – Борта  Олександра  Володимировича;
  • – Буряк Софію  Вікторівну;
  • – Григоренка Олександра Сергійовича;
  • – Джужу  Олесю  В’ячеславівну;
  • – Домбровську Дар’ю Романівну;
  • – Жовніренко Елизавету Юріївну;
  • – Кірову Олену Віталіївну;
  • – Котухова Романа Петровича;
  • – Мартинову Анастасію Сергіївну;
  • – Назарову  Єлизавету Дмитрівну;
  • – Остапенка Дмитра  Юрійовича;
  • – Письменну Віталіну Віталіївну;
  • – Сирцову  Євлалію Сергіївну;
  • – Сіру Анастасію Юріївну;
  • – Северин Наталію Сергіївну;
  • – Шевченка Данила Сергійовича;
  • – Шеремета Віталія Вадимовича.

7.Перевести до 9 класу учнів 8 класу у кількості 16(шістнадцять) чоловік:

  • – Бірюка Артема Павловича;
  • – Біюна Ярослава Григоровича;
  • – Галаган Ірину Олександрівну;
  • – Іващенко Тетяну Андріївну;
  • – Кійко Олександра Олеговича;
  • – Корнєву Інну Василівну;
  • – Маслюка Олександра Владиславовича;
  • – Мащенко Констянтина Олексійовича;
  • – Москівець Анну Володимирівну;
  • – Петрова Сергія Миколайовича;
  • – Сеньковича Дмитра Дмитровича;
  • – Салкіну Інгу Миколаївну;
  • – Тимченка Володимира Михайловича;
  • – Чайку Олександра Андрійовича;
  • – Штефко Дмитра Гагіковича.
  1. Перевести до 11 класу учнів 10 класу у кількості 13 (тринадцять) чоловік:
  • Бірюкову Юлію Петрівну;
  • Галаган Світлану Григорівну;
  • Гергец Катерину Володимирівну;
  • Горпинича Андрія Сергійовича;
  • Горпинича Романа Ігоровича;
  • Козаченко Світлану Іванівну;
  • Корнєву Єлизавету Іванівну;
  • Кузьму Єлизавету Андріївну;
  • Леонова Олександра Вікторовича;
  • Новікову Анну Сергіївну;
  • Сімченка Євгенія Івановича;
  • Чайку Дар´ю Андріївну;
  • Штефко Анастасію Василівну;
  1. Перевести до складу основної школи учнів 4 класу у кількості 13 (тринадцять) чоловік:
  • – Абрамовича Святослава Сергійовича;
  • – Абрамовича Ярослава Сергійовича;
  • – Бабенка Максима Віталійовича;
  • – Ганжу Дениса Вікторовича;
  • – Іпатова Максима Олексійовича;
  • – Зуєнко Вікторію Олегівну;
  • – Климанову Ангеліну Станіславівну;
  • – Лапко Анну Олександрівну;
  • – Мотроненко Яну Вікторівну;
  • – Пилипенко Анну Владиславівну;
  • – Степанюк Яну Дмитрівну;
  • – Телюка Сергія Олексійовича;
  • – Хижняк Дар’ю Вадимівну.
  1. Згідно п.6 Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього закладу до наступного класу перевести учня 3 класу Вабіщевича Олександра Євгенійовича, який має початковий рівень навчання з літературного читання до 4 класу для продовження навчання за індивідуальною навчальною програмою.

Директор:                                     І.Г.Буряк

comments powered by HyperComments