Подаруй мені казку

site-049

16 вересня в нашій школі пройшов конкурс юнацької творчості «Подаруй мені казку» Який  проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді у різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, формування у свідомості дитини позитивного впевненого образу, ідеалу – носія бажаних якостей та належної моделі поведінки у сучасному суспільстві, розуміння добра і зла.

site-044Наші учні прийняли участь в таких номінаціях: літературний жанр «КАЗКОВА КРАЇНА» та образотворче мистецтво «КАЗКОВИЙ ХУДОЖНИК»

Цікаві, пізнавальні казки написали Андрусишин Максим учень 7 класу, Галаган Світлана учениця 8 класу. а малюнки представила Горпинич Діана учениця 10 класу. Роботи представлені на районний етап фестивалю. Сподіваємось на відзнаку.site-045