Онлайн-урок з бюджетної грамотності для учнів 11 класів

13 жовтня 2021 року об 11:00 годині здобувачі освіти 11 класу переглянули онлайн-урок з бюджетної грамотності за програмою «Dobre», яка підтримується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Під час перегляду уроку учні дізналися про те, як створюється бюджет громади, що таке бюджетний цикл, куди ідуть гроші громади, де можна знайти інформацію про бюджет громади та про інші цікаві та корисні знання з бюджетної грамотності. Також учні 11 класу отримали брошуру «Бюджет для громадян 2021. Гуляйпільська міська територіальна громада». До перегляду онлайн-уроку залучались педагогічні працівники: педагог-організатор Біла Аліна Віталіївна, класний керівник 11 класу Гергец Діана Іванівна.