Новий спортивний майданчик – незабутній подарунок напередодні Святого Миколая!

17 грудня-незабутній день для шкільної родини,адже напередодні Дня Святого Миколая, завдяки програмі Президента України”Здорова країна” та співфінансуванню Запорізької обласної та Гуляйпільський міської ради відбулося урочисте відкриття нового, сучасного спортивного майданчика.

На урочистостях були присутні гості: Ярмак Сергій Олександрович, Голова Гуляйпільської міської ради; Савицький Олександр Анатолійович, заступник голови Гуляйпільської міської ради; Науменко Віктор Павлович, начальник відділу освіт,молоді та спорту Гуляйпільської міської ради; Репетун Олександр Петрович, староста Успенівського старостинського округу.

Сергій Олександрович наголосив,що такий багатофункціональний спортивний майданчик єдиний у районі та закликав берегти його. Віктор Павлович, показав одну особливість цього майданчику,а саме: за допомогою QR-кодів,які зображені на стенді можна обирати види тренувань та навантажень відповідно до індивідуальних фізичних можливостей учнів.

Після завершення свята, діти одразу почали випробовувати тренажери та демонструвати свої спортивні здібності. Дякуємо за такий чудовий подарунок!