Назустріч успіху

20 листопада колектив нашої гімназії взяли активну участь в онлайн-руханці та встановленні Національного рекорду “Єднання” в рамках проведення фестивалю “Назустріч успіху”, який відбувся в м. Вишневому Бучанського району Київської області з метою популяризації здорового способу життя, а також допомоги в інтеграції та адаптації дітей та батьків/опікунів серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітей з особливими освітніми потребами в місцеві громади засобами фізичного виховання та спорту з використанням концепції «Спорт заради розвитку».

Руханку підтримали 62 учні нашої гімназії, троє дошкільнят, 11 вчителів та 10 батьків учнів. Плідно попрацювали для організації заходу класні керівники Чайка Наталія Олексіївна, Ковальова Яна Сергіївна, Жовніренко Валентина Павлівна, Гергец Діана Іванівна, Біла Аліна Віталіївна, Алексєєва Елла Миколаївна, Бірюк Наталія Анатоліївна та асистенти вчителя Кузьма Єлизавета Андріївна і Назарова Ольга Василівна. Координували співпрацю Биковський Юрій Степанович та Третяк Тетяна Анатоліївна.
Молодці!