Набір учнів на 2023 – 2024 навчальний рік

Вітаємо, дорогі односельці, гості сайту!!!

Не за горами вже закінчення незвичайного, важкого навчального року. Це означає, що вже зовсім скоро наші діти розправлять крила та поринуть у самостійне життя. Поряд з цим – закінчення навчального року означає, що на зміну дорослим прийде допитлива малеча! Ми вже активно працюємо над створенням цікавих, захопливих, сучасних уроків для майбутніх першокласників! Ми розглядаємо онлайн навчання не як проблему, а як нові можливості та перспективи! Тому запрошуємо до нашого навчального закладу усіх майбутніх першокласників, не лише тих, які проживають на території нашої громади, а й всіх бажаючих, адже онлайн навчання не знає меж!

Форма попередньої реєстрації майбутніх першокласників https://forms.gle/6HAcEJchJ13HiUH56

Також, не забуваємо, що до нас можуть доєднатися не лише першокласники! Будемо раді прийняти учнів з 1 по 9 клас і повести їх захопливим світом навчання!

Для уточнення всіх питань можете звертатися до адміністрації закладу:

Директор – Ігор БУРЯК – 0996413925

Заступник директора з НВР – Олександр БОНДАРЕНКО – 0985857380