Мій вибір – життя без наркотиків

Відповідно до Конституції України людина, її життя і здоров’я, визнаються найвищою соціальною цінністю. Для того, щоб учні пам’ятали про це і дійсно цінували своє життя – в школі постійно проводяться виховні години, круглі столи і цікаві зустрічі з компетентними спеціалістами в сфері захисту прав і свобод громадян нашої країни.
Нещодавно така зустріч пройшла в комунальному закладі «Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

24 січня до нас у школу завітали: інспектор з ювенальної превенції, лейтенант поліції Кузьміна Катерина Сергіївна та поліцейська з обліку та збереження речових доказів та озброєння, рядова Дерев’янко Анастасія В’ячеславівна. Тема зустрічі «Мій вибір – життя без наркотиків». Для підлітків 14-17 років в наш час ця проблема є актуальною. Під час зустрічі з учнями був проведений цікавий тренінг «Стоп. Наркотики!». Говорили про причини вживання підлітками наркотиків, про форми залежності та головне – до кого звертатись за допомогою, в разі виникнення даної проблеми. Працівники поліції підготували і показали учням презентацію та відеоматеріал на задану тему. Після перегляду учні разом з гостями обговорили та висловили свої думки стосовно наслідків вживання наркотичних засобів. Як підсумок учні створили плакати «Ні наркотикам!» .
А Катерина Сергіївна та Анастасія В’ячеславівна залишили учням на згадку буклети : «Наркоманія – міфи та правда»
Сподіваємось після пізнавальної зустрічі наші школярі зробили для себе висновки, що вживати наркотики це небезпечно не тільки для здоров’я, а й для життя. В наш час модно бути здоровим. І ми будемо слідувати цій моді.
Дякуємо Катерині Сергіївні та Анастасії В’ячеславівні за цікаву та пізнавальну зустріч. Сподіваємось на подальшу співпрацю.