Інформація про проведення всеукраїнського тижня англійської мови

З 12 по 18 грудня 2016 року в Успенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився всеукраїнський «Тиждень англійської мови», присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови. В заходах брали участь учні 3 – 11 класів.

english-lesson-10

12 грудня відбулося відкриття Тижня англійської мови, на якому було оголошено план проведення заходів та класи, які брали в них участь. Цього ж дня завдяки стенду «Interesting English» («Цікава англійська мова») учні мали змогу ознайомитися з особливостями святкування Різдва у Великобританії та показати свої знання з англійської мови, розв’язуючи кросворди, ребуси та розгадуючи загадки. У цей день серед учнів 10 та 11 класів проводилася вікторина «Problem verbs» (« Проблемні дієслова »).

Наступного дня відбувся конкурс англійських прислів’їв серед учнів 3 – 5 класів та конкурс англійських віршів серед учнів 8 – 11 класів. Команди учнів з 3-5 класів представляли свої прислів’я. Перемогла та команда, учні якої пам ’ятали більше англійських прислів’їв, перекладених українською мовою. У кабінеті англійської мови проходив конкурс віршів англійською мовою. Учасники до початку конкурсу підготували вірші із запропонованих тем. Під час підбиття підсумків журі враховувало відповідність вірша запрпонованій темі та манеру його декламування. Перемогу здобули: І місце – Буряк Катерина (10 клас), ІІ місце – Гергец Катерина (9 клас), ІІІ місце – Бірюк Павло (8 клас).

Третій день Тижня був присвячений загадкам та іграм. Учасники 3 – 5 класів відгадували загадки, які зачитувалися англійською мовою. За кожну відгадану загадку учасник отримував фішку. Перемагав той, хто мав найбільше число фішок. За кількістю отриманих фішок розподілялися І, ІІ, ІІІ місця. Цього ж дня для учнів 3 – 6 класів проводилися ігри на знання грамматики та лексики: «Do you know the ABC?”, “Who is the first?”, “Fill in the missing letters”, “A blind man”, “Collect three forms of the verbs”, “What would you do? ”,”Who will make up more sentences with the given words” та інші.

Четвертий день Тижня – «День королеви Єлизавети». У цей день відбулася виставка «Капелюшки та корони для королеви». Школярі 5 класу представили головні убори, виготовлені власноруч. Для учнів 6 класу проводився позакласний захід «Королева Єлизавета ІІ. Цікаві факти життя». Діти ознайомилися з родиною королеви, способом її життя за допомогою учнів – ведучих 10 класу та перегляду відео. Наприкінці учням було запропоновано тестування, з яким вони успішно впоралися.

Останній день Тижня був присвячений пам’яті видатного поета і драматурга Вільяма Шекспіра. Учні 11 класу випустили газету. Для учнів 8 класу був проведений відкритий урок на тему: «Вільям Шекспір – геніальний поет і драматург доби Відродження», який супроводжувався відео про життя та творчість поета, роздатковим матеріалом для закріплення знань, декламуванням сонетів Шекспіра на англійській та українській мовах, розгадуванням кросворду та тестуванням. Особливо запам’яталися учням крилаті вислови поета, які ввійшли в наше життя з його безсмертних творів.

Цього ж дня проводився конкурс для учнів 6 та 7 класів «Конкурс кмітливих знавців англійської мови». Учні мали змогу продемонструвати свою кмітливість та знання англійської граматики, лексики, фонетики. Після кожного конкурсу журі у складі вчителя англійської мови, старшокласників, педагога – організатора підбивали підсумки. Перемогли учні 7 класу.

На загальношкільній лінійці найактивніші учасники та переможці отримали грамоти.