Дякуємо за тепло ваших сердець

Діти – цінність кожного, наше майбутнє, найдорожчий скарб, надія, гордість, опора. Спільним для батьків, школи, влади та громадськості є завдання розвивати, підтримувати і заохочувати їх, створювати такі умови, у яких би було зручно жити, працювати, вчитися.

Сьогодні, у важкий економічний час для освіти, це добре розуміють наші меценати: директор товариства «Україна» Тимофієв Микола Григорович, директор товариства «Дело – СК» Курман Сергій Іванович. Свідченням цього стала реальна допомога комунальному закладу «Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Тимофієв Микола Григорович, який постійно надає допомогу школі, закупив 2 твердопаливні енергозберігаючі котли на суму 150 тис.грн. і постійно надає допомогу школі. А спеціалісти товариства «Дело – СК» під керівництвом Курмана Сергія Івановича провели ремонтні роботи під ключ. Сергій Іванович закупив всі матеріали, забезпечив технікою, робочими і постійно знаходив час контролювати всі роботи. Спільними зусиллями вони змогли підготувати котельню до опалювального сезону. На сьогодні проводять роботи по проведенню нової лінії водопостачання до школи.

17 жовтня у нашій школі відбулося урочисте відкриття шкільної котельні. На свято прибули почесні гості : голова Гуляйпільської державної адміністрації Іщенко Олександр Авраамович, голова об’єднаної територіальної громади Ярмак Сергій Олександрович ,голова Успенівської сільської ради Сирцова Наталія Іванівна, генеральний директор Товариства «Дело- СК» Курман Сергій Іванович, заступник директора товариства «Україна» Тимофієв Микола Миколайович, директор товариства «Надія» Биковський Валерій Степанович.

Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи Успенівської школи висловлюють найтепліші слова подяки Тимофієву Миколі Григоровичу, Курману Сергію Івановичу, голові Успенівської сільської ради Сирцовій Наталії Іванівні та голові Новомоколаївської сільської ради Хорішку Григорію Івановичу за співпрацю та фінансову підтримку.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в районі і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Сподіваємось на вашу підтримку і в майбутньому.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за віру у наше майбутнє. Хай кожному з Вас усміхаються гаразди у Ваших починаннях.
Директор школи І.Г.Буряк.