Допомога птахам

Зима складний період в житті птахів. Дехто відлітає у теплі та багаті кормом краї, а ті, які залишилися зимувати потребують найбільшої допомоги, а саме нашої з вами допомоги.

Справжнім подарунком для пернатих є годівнички, які виготовляли наші учні з різноманітних матеріалів: пластикових пляшок, картонних коробок чи робити з дерева. Під керівництвом вчителя фізики та природознавства Бондаренко Тетяни Миколаївни.

Діти постійно приносять корм для пернатих. Найактивнішими помічниками є: Симоненко Сергій, Семенда Анастасія Лубінець Олексій. Також Тетяна Миколаївна організувала виставку малюнків: «Наші пернаті друзі». Головне пам’ятати що вони сподіваються на нашу допомогу. І весною та літом вони віддячать нам в садах та на городах.