32 річниця Чорнобильської катастрофи

32  роки  тому  – 26 квітня 1986 року  – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

У зв’язку із 32-ою річницею  Чорнобильської катастрофи в навчальному закладі проведено ряд заходів.

З 25 по 29 квітня  у навчальному закладі педагогами було проведено тематичні виховні години «Нехай у серці не згасне пам’ять». години інформування «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти», «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять», уроки пам’яті «Чорнобиль: подвиг і трагедія», уроки мужності «Золотонісці – ліквідатори аварії на ЧАЕС»; виставка малюнків «Чорнобиль очима дітей».

25 квітня Бібліотекар Назарова О.В. у  шкільній бібліотеці організувала тематичну виставку, присвячену Чорнобильскій катастрофі.

26 квітня педагогом – організатором Возною Н.М.  у холі школи була  проведена лінійка  «Поріс чорнобилем Чорнобиль –бідою нашою поріс».