Про заходи щодо запобігання булінгу

18 квітня 2024 року з учнями 3 класу була проведена виховна година з елементами тренінгу «Зупинимо булінг разом».
В рамках акції “16 днів проти насильства” – 8 грудня з учнями 3 класу була проведена виховна година, перегляд відеороликів на тему “Ми проти насильства”.

У 4 класі було проведено годину спілкування спрямовану на запобігання та протидію насильству «Права та обов’язки дітей»

Заходи з профілактики, запобіганню та протидії булінгу та кібербулінгу у 7 класі:

1. Робота учнів на віртуальній дошці «Позитивні та негативні сторони Інтернету»
2. Знайомство з поняттями «булінг» та «кібербулінг».
3. Перегляд відео «10 друзів кібербулінгу»
4. Гра в кахут «Що я знаю про булінг та кібербулінг»
5. Надсилання пам’ятки батькам «Як запобігти впливу булінгу та кібербулінгу на дитину»

Виховна година по протидії булінгу для учнів 8 класу

Виховна година Мій улюблений світ без насильства у 1 класі

Виховна година Мій улюблений світ без насильства у 5 класі

Про кібербулінг для підлітків Як протистояти буллінгу в інтернеті під час проведення 6 лютого Дня безпечного інтернету

З метою профілактики булінгу в учнівському середовищі в 6 класі була проведена виховна година з елементами тренінгу “Булінг: профілактика та допомога”. Під час заходу були використані ситуаційні вправи, які дали змогу учням отримати нові знання, визначити для себе наслідки насильницької поведінки. Учні були ознайомлені з термінами “булінг”, “кібербулінг”, правилами спілкування в колективі, способами реагування в ситуації булінгу, мали змогу збагатити свої знання про використання Інтернету, ознайомилися з рекомендаціями та порадами щодо боротьби з булінгом. Після перегляду відеоролику “Стоп булінг” учні мали можливість висловити власну думку на проблему цькування та жорстокості у дитячому середовищі, обговорити проблемні ситуації, які були висвітлені в ньому.